Daily food diary

img_9446

* * *

Jak co miesiąc zapraszam Was na kilka ujęć z ostatnich tygodni. To był piękny miesiąc, a każdy dzień staraliśmy się  w pełni wykorzystać.

img_9449

Jarmark bożonarodzeniowy w Gdańsku – z każdym rokiem bardziej świąteczny!

collage_fotor1. Sopocka plaża – pusta i zmrożona. Piękna! // 2. Hania studiująca menu w koreańskim Ping-Pongu – nowe kulinarne miejsce w Trójmieście do którego z przyjemnością wracamy // 3. Pad thai dla zmarźlaków, raz! //  4. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać na świeżym powietrzu

collage_fotor

1. Piękne wnętrza w Pałacu Opatów  // 2. Przyjaciele z Parku Oliwskiego // 3. Tuż po koncercie dla najmłodszych – wszystkim, którzy mają dzieci polecam niedzielne spektakle w gdańskim Pałacu Opatów (repertuar śledzę na Trójmiasto.pl)  // 4. Gdańsk, Długa. Niby po sąsiedzku, a jednak czuję się jak bym była za granicą :-)

img_9484

img_9486

img_9512

Ulicami Gdańska …

img_9507

img_9823

 Iluminacje świetlne w Parku Oliwskim – 7500 metrów lampek i 500 000 światełek.

img_9457

Czym byłby świąteczny jarmark bez karuzeli?

img_8963

Krótka wizyta w Warszawie. P.S. Jak ognia unikam gotowania na antenie! Nigdy nie wiesz co cię czeka – czy będzie wystarczająco dużo produktów, czy wszystkie przedmioty będą z Tobą współpracować. To zawsze wielki stres, ale w obecności Mistrza nagle przestaje to mieć znaczenie!

collage_fotor

1. Wietrzny poranek w Orłowie – sztorm, więc ryb tym razem brak //  2. Jeden z niewielu białych poranków  // 3. Idziemy na zakupy?  // 4. Zwykła kartoflanka z boczkiem

collage_fotor

1. W swoim żywiole!  // 2. Pusty talerz jako symbol wsparcia akcji UNICEF #jastawiam (więcej informacji tutaj)  // 3. Nasze domowe pralinki piernikowe w prezencie na mikołajki  // 4. Nic tak nie wzmacnia odporności jak zielone koktajle (pietruszka, imbir, jabłka, limonka i kiwi)

img_9643

Szron

img_9785

Ten moment w którym wiesz dla kogo przeznaczona jest pierwsza partia!

collage_fotor1. Niespodziewany śnieżny puch  // 2. Gościnnie w kuchni Mamy :*  // 3. Luksus, czyli czytasz bez opamiętania  // 4. … i nagle otrzymujesz do łóżka jajko w koszulce :-)
img_9358

Opracowywanie przepisów wymaga skupienia i … głodnego pomocnika!

img_9391

Nauka nie poszła w las!

img_9847

Ta chwila na którą czeka się cały rok!

img_9718

… a jednak, kilka pierniczków się uchowało i trafiły bezpiecznie na choinkę! Do przyszłego roku!

* * *