Na tej stronie używamy plików cookies, w których mogą być zapisywane Twoje dane osobowe, w celu gromadzenia danych analitycznych i marketingowych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce cookies.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Zosiu, prowadzisz przesylke za granice?
Gratuluję sklepu i „prawie” wydanej książki kucharskiej!
Pewnie będzie smaczna nie tylko w przepisy ale też w super zdjęcia krok po kroku…
Powodzenia Zosiu!!!
Silikon do tarty ? :) coś dla mnie!
Właśnie skończyłam piec Twoje ciasto marchewkowe!
Wygląda pysznie :) chociaż miało problemy z upieczeniem się w środku i wyrosło duużo większe niż się spodziewałam.
Dodałam kandyzowanych owoców i żurawiny a polewa z gorzkiej czekolady…. .
Jutro będę pałaszować i myśleć o Tobie ciepło,dzięki za przepis!
:-)))))) dzięki za komentarz!!
Ciekawy pomysł na biznes ;)
http://www.polazas.blogspot.com
Fajne to trzymadło i serduszkowa forma :-)
No serduszko jest super – ja kupię na walentynki ;).
Tych sylikonowych form nie trzeba już smarować tłuszczem ?
Nie trzeba! :-)
No to już są moje! :D
Pozdrawiam znad marchewkowego!
Zamawiając u Ciebie akcesoria kuchenne ile będzie wynosić przesyłka?
Szczerze mówiąc formy są fenomenalne! Zapewne zakupię w najbliższym czasie, świetnie się nadają na walentynki jeżeli ktoś posiada partnera by np. zrobić taką pyszną serduszko wą babeczkę :)
Gratuluję sklepu, na pewno będę często zaglądała!
Zosiu, a jak wygląda tył tego stojaka na książkę? muszę wiedzieć, czy mi się zmieści na parapecie lub półce, czy tylko na blacie.
Formy cudne, sklep cudny :)
Pozdrawiam :)
Natalia
ps. No i jeszcze .. jak mantra .. zdjęcia wnętrz .. wnętrz, wnętrz .. :)
a ja cały czas czekam na przepis na barszcz czerwony :) w tym roku robię pierwszy raz, więc może Zosiu dasz jakieś rady?
Polecam, polecam, polecam! – szybka i sprawna przesyłka, dobry kontakt, naprawdę, jeśli ktoś jeszcze nie wie, to ten sklep jest prowadzony z sercem :)
Reklamacje też szybciutko i sprawnie – osobiście dziękuję serdecznie :)
dziękujemy bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zosia
Zosiu,
strasznie Nas zaniedbujesz jesli chodzi o swiateczne inspiracje kulinarne :((( zagladam kilka razy na strone z nadzieja ze cos dodalas „na swieta” a tu nic….
Czekam z nieceierpliwoscia na Twoje swiateczne przepisy :)
Zosiu! Pilnie potrzebuje przepisu na puszyste pierniczki, ale taki przepis wypróbowany :) Z góry dziękuje ! :)
podstawka pod książkę- zawsze taką chciałam.:)
Nie wiedziałam, że prowadzisz bloga, Zosiu! Ale strasznie się cieszę, że go odkryłam :) Już przejrzałam wszystko, uwielbiam Twoje przepisy. Raj dla oczu, duszy i (zapewne) podniebienia! :) I najważniejsze: nie masz pojęcia, jak bardzo inspirujesz. Właśnie mam zamiar „wyczarować” to Twoje kajmakowe cudeńko z ostatniego przepisu, ale zanim wybiorę się na przedwypiekowe zakupy, muszę rozwiać moje wątpliwości. Wiem, że ktoś już o to pytał pod przepisem, ale ja wciąż nie bardzo rozumiem. Co kryje się pod pojęciem „serek naturalny”? Bo serków z taką plakietką jest mnóstwo, począwszy od tych granulowanych, przez homogenizowane, a na kanapkowych twarożkach skończywszy. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)
To taki ser na sernik – wielokrotnie przemielony.
Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam ;)
Ja od dawna marzę o małych, ale KOLOROWYCH kokilkach (kolorowych czyli w jakimś ładnym kolorze, a nie tylko białe lub czarne lub sinozielone). Jeżeli będziesz kiedyś miała takie w swoim sklepie, to na pewno kupię:)
Zosiu a może przepis na pierogi? :))
Zooosiu a co z pierniczkami na święta?? masz jakiś fajny przepis??:)
Świetne te produkty ;)
Pozdrawiam ;)
Podstawka do książki RULEZ!!!!
czy tylko ja mam problem żeby wejść na stronę sklepu?
Nie tylko Ty…
You actually make it seem really easy along with your presentation however I in finding this topic to be actually something that I feel I’d by no means understand. It kind of feels too complicated and extremely wide for me. I’m having a look forward on your subsequent submit, I?¦ll try to get the hold of it!