RANKING BLOGÓW KULINARNYCH – maj 2017

Dzisiejszy wpis będzie dość nietypowy. Postanowiłam podzielić się z Wami ostatnio odkrytymi przeze mnie stronami polskich blogerów kulinarnych. Przed rozpoczęciem każdego wpisu, przeglądam bardzo wiele blogów. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam pięć wyróżnionych przeze mnie twórców, którzy prezentują swoje dania w niezwykłych kadrach!

MIEJSCE PIĄTE

Z chaty na końcu wsi

Blog Moniki odkryłam zaledwie kilka dni temu! Zachwycił mnie pięknymi zdjęciami i prostymi przepisami. Nazwa bloga nawiązuje do miejsca w którym Monika mieszka. Z chęcią zobaczyłabym piękne okolicę wśród wzgórz trzebnickich z których autorka czerpie inspirację do tworzenia nowych wpisów.

MIEJSCE CZWARTE

Ósmy kolor tęczy

Blog Małgosi zachęca domowymi, rodzinnymi daniami. Przepisy na blogu są proste i przygotowywane z sezonowych owoców i warzyw. Każde danie zachwyca bogactwem kolorów ujętych w obiektywie Małgosi.

MIEJSCE TRZECIE

Burczy mi w brzuchu 

Burczy mi w brzuchu to blog autorstwa Tosi i Śliwki. Od kilku lat przyglądam się ich twórczości  i muszę przyznać, że uwielbiam ich sposób celebrowania wspólnych, leniwych śniadań! Poza tym pochodzą również z Trójmiasta i dlatego są mi bardzo bliskie :-)

 MIEJSCE DRUGIE

Chilli, czosnek i oliwa

Chilli, czosnek i oliwa to blog autorstwa Zuzi. Blog jest pełny smaków krajów basenu śródziemnomorskiego, którego jestem zwolenniczką! Zuzia zaprasza nas do swojego stołu i kusi nas tradycyjnymi daniami inspirowanymi śródziemnomorską tradycją kulinarną.

MIEJSCE PIERWSZE

Picante Jalapeno 

Blog Bartka i Karoliny to jeden z tych do których z chęcią zaglądam aby „nacieszyć oko”. Picante jalapeno to blog z pewnością nie banalny, bogaty w kolory i piękne kadry jak z holenderskich, barokowych obrazów.

W między czasie jestem ciekawa jakie są Wasz ulubione blogu kulinarne :-) (modowe też chętnie poznam!)

Ściskam mocno,

Zosia