Skip to main content

ZJEDZMY W DOMU! TO JUŻ DZISIAJ PREMIERA

Zajmuję się gotowaniem od ponad 25 lat, kocham spędzać czas w kuchni i tworzyć nowe przepisy, i chcę dzielić się z Wami tą radością. Dlatego oddaję Wam dzisiaj w Wasze ręce najnowszy e-book pt. ZJEDZMY W DOMU! który jest zbiorem prostych przepisów na zdrowe potrawy do błyskawicznego przyrządzenia w domu. Przedstawiam w nim swoją wizję gotowania, w której nie liczą się umiejętności, doświadczenie ani sprzęt. Kluczem jest wcześniejsze zapoznanie się ze spisem treści, przygotowanie produktów według zwięzłej listy i działanie.

tutaj LINK DO POBRANIA E-BOOKA

Im szybciej zaczniesz gotować, tym szybciej osiągniesz sukces, a domowe przygody kulinarne staną się dla Ciebie relaksem i prawdziwą frajdą.

19 Odpowiedzi do “ZJEDZMY W DOMU! TO JUŻ DZISIAJ PREMIERA”

  • Pani Sylwio, ale się cieszę! Dziękuję z całego serca. Mam po cichu nadzieję, że się przyda w Pani codzienności!

   Wieczorne uściski,
   Zosią

 1. Kupiłam! Tak bardzo na niego czekałam. JEST DOSKONAŁY. Faktycznie bardzo intuicyjny i poręczny. Jutro gotuję, tylko największy problem, że od razu chcę zrobić wszystko!!!!!!

  • hahaha Aniu! No tego nie przewidziałam :)

   Bardzo się cieszę i dziękuję Ci po raz kolejny za zaufanie,
   spokojnego wieczoru,
   Zosią

 2. Mieszkam w Wiedniu , moj kod pocztowy i austryjacka komorka nie sa akceptowane.Co robic ? Pozdrowienia od wspolnych znajomych.

 3. Zosiu, e-book zakupiony. Gratuluję Ci z całego serca, bo serce też włożyłaś w całe przygotowanie tej pięknej książki. To widać na każdej stronie. Uściski!

 4. Kocham Twoje wszystkie zdjęcia a e-bookowe są wspaniałe! Widać, ile pracy w to włożyłaś. Zasługujesz na ogromne gratulacje. Jutro robię schabowe😍

 5. Kupiłam komplet e-booków. Zosiu wspaniałe przepisy, piękne zdjęcia.
  Widać styl i jakość oraz serce.
  Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie z Krakowa :)

 6. Pani Zosiu, świetny e-book! Dziś zadebiutowało u mnie chili jednogarnkowe, fantastyczne, dzięki za inspirację! Pozdrawiam

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.