RANKING BLOGÓW KULINARNYCH – sierpień 2017

Do tego wpisu przygotowywałam się bardzo długo. W poszukiwaniu inspiracji natrafiłam na kolejne polskie blogi kulinarne na które warto zwrócić uwagę. Tym razem poszukiwania koncentrowały się na …słodkościach!

MIEJSCE PIĄTE

Karmelowy.pl

Blog Karmelowy to dawka prostych i nieskomplikowanych przepisów. Na blogu Małgosi znajdziemy masę słodkich przepisów szczególnie tych z kruszonką i świeżymi owocami, które należą do moich ulubionych!

MIEJSCE CZWARTE

Gruszka z fartuszka

Blog Marysi jest stworzony dla miłośników kotów. Na stronie znajdziemy mnóstwo kulinarnych inspiracji, w szczególności tych cukierniczych. Marysia zachęca nas ciastkami w formie naszych ulubionych pupilów, które z chęcią byśmy zjadły!

MIEJSCE TRZECIE

Cupcake Factory 

Żaneta to prawdziwa mistrzyni cukiernictwa! Choć sama nie przepada za słodyczami, to proces przygotowywania słodkości i ich fotografowania sprawia jej ogromną radość – nam przy okazji również!

MIEJSCE DRUGIE

Kasza Manna

Kasza Manna to blog autorstwa trzech wspaniałych dziewczyn: Karoliny, Kamili i Magdy, które tworzą doskonały zespół. Założeniem ich bloga jest gotowanie z produktów ogólnodostępnych – dania mają być zwyczajne i jednocześnie nietypowe. Dzięki pięknym zdjęciom ten blog właśnie taki jest!

MIEJSCE PIERWSZE

Czekoladą Utkane  

Paulina bez wątpienia zasługuje na miejsce pierwsze! Z wykształcenia jest dziennikarką i kocha fotografię. Blog Czekoladą Utkane to miejsce idealne dla miłośników słodkości. Znajdziemy na nim dużą dawkę czekoladowych inspiracji oraz przepysznych zdjęć!