Skip to main content

Radosnych Świąt // Happy Easter

Kochani życzę Wam radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt! Odpoczywajcie i cieszcie się sobą nawzajem, Zosia

* * *

My dears, I wish you all a happy and peaceful Easter with your families! Get lots of rest and enjoy each other’s company, Zosia

* * *

11 Odpowiedzi do “Radosnych Świąt // Happy Easter”

 1. I wzajemnie Zosiu wszystkiego dobrego! Byś odpoczęła i wróciła do Nas z nowymi przepisami na już i tak ‘wspaniałego’ :))) bloga! A ta owieczka to polska czy holenderska?
  Pozdrawiam z NL!

 2. Tobie również! By przepisy dalej cieszyły moje oczy i nie tylko moje,jak i smak tych potraw :)

 3. Droga Zosiu, Tobie również radosnych i rodzinnych Świąt! U Was pewnie już wiosennie. Pozdrawiam tym razem z południa PL, Podhala, gdzie śnieg, śnieg, dużo śniegu. Zima na całego, a nam tęskno do wiosny;-)
  Marta:-)

 4. Zosiu,
  Wielkanoc upłynęła nam z Twoimi pysznościami na słodko.
  Był mazurek cytrynowy: potarta na wierzchu skórka z limonki idealnie się komponowała. Mazurek ten najnowszy z migdałami i orzechami mmm naprawdę pyszny! W ogóle w jednym jak i drugim przypadku kruche ciasto idealnie komponowało się z resztą. Babka czekoladowa po raz drugi już i tym razem wyszła mi bez problemów. I ten smak…. cudo! (wyczuwalna skórka z pomarańczy a dodałam nawet z dwóch:)) No i na koniec sernik: dzieło mamy z jej tradycyjnego przepisu ale ja dodatkowo zrobiłam ten lemon curd. Bardzo ciekawy smak. Wyszedł idealnie gęsty.
  Na dziś jeszcze zostało nam sporo tych wypieków. Pudełeczko do pracy jest:)
  Pozdrawiam Cię poświątecznie!
  Monika

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.