Skip to main content

WOŚP 2023 & MAKE COOKING EASIER

*     *     *

Kochani Czytelnicy,

blog MCE całym swoim sercem od lat wspiera najpiękniejszą WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. W tym roku mam ogromny zaszczyt zaprosić Was do licytacji warsztatów kulinarnych (dla 2 osób), które będę prowadzić wspólnie z utalentowanym Tomaszem Iwańcem Szefem Kuchni z hotelu Sofitel Grand Sopot. Podczas warsztatów uczestnicy pod naszym okiem będą przygotowywać 3 wyśmienite dania, które później będą degustować w przepięknym ogrodzie Sofitel z którego rozpościera się niepowtarzalny widok na sopocką plażę oraz najdłuższe drewniane molo w Europie. Po warsztatach Goście będą mogli zrelaksować się w Centrum Wellness z saunami oraz basenem z widokiem na morze.

Gorąco zachęcam do licytacji aukcji – tutaj bezpośredni link.

Pomagamy wspólnie. Razem. Do końca świata i jeden dzień dłużej.

6 Odpowiedzi do “WOŚP 2023 & MAKE COOKING EASIER”

  1. Wspaniałą licytacja, już zazdroszczę zwycięzcy! Ps Zosiu pięknie wyglądasz:) pozdrawiam Ewa

  2. Super pomysł ! Zwycięzca będzie napewno usatysfakcjonowany :) rewelacyjny hotel, kuchnia i obsługa . Spędzaliśmy tam ubiegłoroczną Wielkanoc i było cudownie :) pozdrawiam ciepło

  3. Jestem pod wrażeniem pomysłu na warsztaty kulinarne z Tomaszem Iwańcem! To świetny sposób na to, aby pomóc WOŚP i przy okazji spróbować swoich sił w kuchni pod okiem utalentowanego szefa kuchni. :)

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.