Skip to main content

BREAKFAST SPOTS | GDZIE NA ŚNIADANIE W TRÓJMIEŚCIE?

Chodźmy razem na dobre śniadanie do niezwykłych miejsc w Trójmieście. Jestem ciekawa czy znacie te adresy. A może macie swoje ulubione miejsca, do których specjalnie przyjeżdżacie z końca Polski?


TBT Food&Art | ul. Świętojańska 64, Gdynia
Gdzie pójść z nastolatką na śniadanie, tak żeby ją zaskoczyć smakiem, napić się dobrej matchy i mieć z niej przyjemność. Usiąść na designerskim krześle i zjeść niepowtarzalne śniadanie – koniecznie wpadnijcie do TBT. Było SLAY!


Mimosa Gdańsk | ul. Bolesława Chrobrego 79b, Gdańsk
Uważajcie z ilością zamawianych porcji, są hojne. Dawno nie widziałam tak kreatywnego menu na śniadanie. Jajka poche z jogurtem naturalnym z pieczonym czosnkiem, palonym masłem i oliwą chili, to mój pretekst, żeby przejechać całe Trójmiasto. 


Piaskownica Sopot | ul. Powstańców Warszawy 88, Sopot
Niepozorna, ukryta na wydmach, słynna Piaskownica. Od momentu, kiedy zmieniła właściciela zaglądam do niej częściej. Jest na mojej ulubionej trasie rowerowej. A gdy już usiądę przy stoliku mam wrażenie, że jestem w spokojnej Skandynawii. Przeszklona weranda, bujne i soczyste kwiaty, i obsługa która mile doradzi co zjesz na śniadanie. 


Flow Cafe Gdynia | ul. Świętojańska 69, Gdynia
Krótka karta, przemyślane menu. Nie ma czasu na dłuższe decyzje. A naleśniki to istne arcydzieło. Połączenie smaku, finezji i znanych obecnie trendów. Zwróćcie uwagę na ekspres do kawy.

Fikka Bar | ul. Świętego Ducha 66, Gdańsk
Świeżo otwarta miejscówka. Łączy design Kopenhagi i Amsterdamu. A jedzenie… co tu dużo mówić, nie można tego miejsca ominąć. Sięgnijcie po telefon i zróbcie rezerwacje na najbliższy weekend.

POZOSTAŁE ARTYKUŁU Z CYKLU:

| bary mleczne

| ulubione kawiarnie

13 Odpowiedzi do “BREAKFAST SPOTS | GDZIE NA ŚNIADANIE W TRÓJMIEŚCIE?”

  1. Jeśli tylko jestem w Sopocie biegnę do Piaskownicy. Miejsce z pysznym jedzeniem i klimatem. Zosiu poproszę o polecajki na obiadki.

  2. Zawsze, gdy jesteśmy w Gdyni to idziemy do paczusia. Nasze ukochane miejsce, w Warszawie nie mamy takiego.

  3. Bardzo dziękuję za wpis- niestety w tym roku nie będę miała okazji wypoczywać nad polskim morzem ale dzięki Pani choć na chwilę mogłam tam “wirtualnie” odpoczywać. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.